Eski Lida Sipariş

Sizde eskiden kullandığınız memnun kaldığınız, Ama şuan kullanıp memnun kalmayan kişiler arasında mısınız? Son zamanlarda bu tarz soruları çok alıyoruz. Eski lidayı arıyorum , Eski lida sipariş vermek istiyorum , Eski lida elinizde var mı gibi sorular karşımıza çıkıyor. Müşterilerin bu haklı sorularına cevap vermek durumundayız.

Eski lida diye bir kavram yok aslında. Olay tamamen orjinal lida ve sahte lida dan ibaret. Orjinal ürünlerin yanı sıra piyasa da maalesef sahte ürünlerde bulunuyor. Son zamanlarda sahtesi arttığı içinde haliyle insanlar eskiden kullandığı etkili olan ürünü arıyor. Orjinal lida zaman fark etmeksizin aynı içeriktedir. Yani 2007 de ve 2021 de kullandığınız lida arasında her hangi bir fark yoktur. Orjinal ve sibutramin içeren her lida, iştahınızı kapatır, Tokluk hissi verir, Yağ yakar ve böylece kilo vermenizi sağlar.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle sipariş vereceğiniz platformun iletişime açık olmasına dikkat edin. Müşteri temsilcisine telefonda, whatsapp üzerinden yada canlı destek üzerinden anında destek alabilmelisiniz. Orjinal lida elinize ulaştığında da anlayabileceğiniz bazı kritik noktalar mevcut. Bunlar şu şekilde;

Ürünün ön yüzünde “Fake-Prof” hologramı bulunmalıdır. Ve “DALI” yazısı kırmızı şekilde kutunun ön yüzünde yer almalıdır.

Kutunun altında üretim tarihi, Son kullanma tarihi, ve seri numarası bulunmalıdır.

Kapsüller açık yeşil ve koyu yeşil renktedir. Ve yine kapsüller üzerinde seri numarası, logosu bulunmaktadır.

En önemli nokta ise, Lida kullanmaya başladığınız gün içerisinde tokluk hissi ve ağız kuruluğu hissi yaratmalıdır. Bu hisleri yaşıyorsanız eğer ürün orjinal ve etkisini görüyorsunuz demektir. Bu etkiler yoksa eğer muhtemelen ürün sahte ve size hiçbir faydası olmayacaktır.

2004 yılından bu yana lida satışı yapıyoruz. Yaklaşık 17 yıldır orjinal ürün satıyoruz. Stoklarımıza aldığımız ürünler Bizzat “Kumming dali” tarafından ithal edilen ürünlerdir. Ürünlerin kutuları ve şeritleri belirli dönemlerde tasarım değişikliğine uğramıştır. Lakin bahsettiğim orjinallik belirtileri bütün ürünlerde yer almaktadır.

Sonuç olarak;

Orjinal lida da eski yada yeni gibi bir kavram yoktur. Kimse sonuçta son kullanma tarihi geçmiş ürün kullanmak istemez. Orjinal ürün her zaman aynı etkide ve içeriktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.