Lida Daidaihua

orjinal lida

Lida Daidaihua Kapsül

Günde sadece bir hap ve 30 gün içinde inanılmaz bir fark göreceksiniz! Lida Daidaihua Zayıflama Kapsülü, Daidaihua ve diğer eşsiz bitkilerden rafine edilmiş ve saflaştırılmış özlerden yapılmıştır, iştahınızı bastırmak ve aşırı vücut yağınızı eritmek için hemen çalışır. Dikkat çekici etkileri nedeniyle dünya çapında tüketicilerden büyük üne sahip en popüler kilo kaybı ürünüdür. Geri tepme ve olumsuz yan etkileri olmadan aylık olarak 10-15 kg kaybedebilir.

Etkileri

1. 3-5kg kapalı 7 gün içinde çalışır.

2. Dahili su azaltma yerine yönlü yağ ve yağ azaltma. 

3. Dişilerin göğsünü küçültmeden kilo verme ve vücut şekillendirme. 

4. doğal ve sağlıklı kilo kaybı, hiçbir ishal ve hiçbir yan etkisi. 

5. Hızlı etkinlik ve Keyifli prosedür. 1 kapak 3 saatlik antrenmana eşittir. Özellikleri:. Geri tepme yok, Hiçbir ishal .Güvenli ve yan etkileri ücretsizdir.Doğal bitkilerle kilo verin İçindekiler: Acı portakal özü, Hindistan Lotus, Cassia Tohumu, Alisma Orientalis, L-karnitin

 

Kullanamayanlar

1. Hamilelik veya emzirme döneminde kadınlar. Kardiyovasküler hastalığı ve apopleksi olan insanlar. Özellikler: 350mg * 6 kapaklar * 5 adet Kullanım: 1 kapsül / zaman, kahvaltıdan önce veya sonra 1 kez / gün Standart: GMP Geçerlilik Süresi: 24 ay Depolama: Kuru, karanlık ve siyah ışığın yeri. Not: OEM, özel etiket, hammadde temini ve herhangi bir özelleştirme memnuniyetle karşılanmaktadır. Hindistan Lotus, Cassia Tohumu, Alisma Orientalis, L-karnitin İçin geçerli.

2. 18 yaş altı ve 60 yaş üstü kişiler

3. Karaciğer ve böbrek yetmezliği olanlar.

4. Tansiyon ve kalp hastaları

Kullananlar

1. Diyet yapmak istemeyen obezite insanlar. 

2. 18 ila 60 yaşları arasında aşırı kilolu. 

3. Kilo kaybını birçok kez denemiş insanlar.

Lida Daidaihua” için 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.