Lida Etkisi

Lida Etkisi, kullanıcıların aşırı kilosuna ve metabolik hareketlerine göre değişebilir. Ürünün ayda 4 ila 12 kilo arasında değişen bir zayıflama etkisi vardır. Bazı kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etkilenebilirken, bazı kullanıcılar yalnızca 30 günlük süre içinde etkili olabilir. Bu değişkenliğin nedeni şüphesiz her insanın metabolizmasıdır; sindirim, dolaşım ve boşaltım sistemi eşit hızda çalışmıyor olmasıdır.

Lida; İçeriğindeki 9 çeşit bitki özütü ile tokluk ve yeme alışkanlıklarını düzenleyebilen ve su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların yakılmasıyla mucize bir üründür.

 

Genellikle ilk 5 ila 10 günlük dönemde Lida Zayıflama Hapı kullanan kişilerde görülen geçici veya uygunsuz kullanım sonucu ortaya çıkan yan etkiler aşağıdaki gibidir.

Ağız Kuruluğu
Baş dönmesi
Mide bulantısı
Hafif ve kısa vadeli çarpıntı
Bağırsak tembelliği
Uykusuzluk hastalığı

Bu yan etkilerden herhangi biri veya daha fazlası, ağız kuruluğu dışında rahatsız edici olarak kabul edilirse, Lida Kapsülünü kullanmayı bırakın.

Lida’nın Vücuttaki İşleyişi (Verimliliği):

Ürünün vücut üzerinde çalışması, metabolizma sistemini hızlandırma prensibinden geçer. Her gün kullanılan 1 Lida satın aldığınızda, kapsül yaklaşık 15 dakika içinde açılır ve aktif maddeler vücudunuza yayılmaya başlar. Üründe bulunan Cassia Meyvesinin midede şiştiği ve tokluk hissi verdiği bilinmektedir. Dut Yaprağı ve Mandalina özleri ise, gün boyu tokluk hissi veren açlık fonksiyonlarını düzenleyen beynin lobunu etkiler. Yeme düzeni tokluk hissi ile kontrol altına alınırken, Amara (Citrus Flower) ve Lida‘nın özel formülü, tiroid sistemine doğrudan müdahale ederek, metabolizma sistemini sürekli yağ ve termojen olarak çalışıyormuş gibi gerçekleştirir.

Nasıl kullanılır?

Ürünü her gün ve düzenli olarak aşağıdaki gibi kullanmalısınız;
Kahvaltıdan önce 2 bardak ılık su ile 1 Lida kapsül ürünü alın (15-20 dakika önce). Kahvaltı yemek yapılması tavsiye edilir. Lida kapsülünü kullandıktan sonra, kesinlikle bir kahvaltı yemeği veya en azından küçük bir atıştırmalık yemelisiniz. Bu yapılmazsa, yan etkiler ortaya çıkabilir.

Gün boyunca en az 2 Lt. Su tüketilmesi şiddetle tavsiye edilir. Lida’dan istediğiniz verimliliği elde etmek için su tüketimi şarttır.

ÖNEMLİ!
Lida‘nın günde 1’den fazla kapsül kullanılması önerilmez. Su tüketimi yapılmalıdır. Dengeli beslenme düzenine uymanız önemle tavsiye edilir. Normal yemeklerde tokluk hissi ile yenemeyen ağır yemekler yerine meyve ve az miktarda haşlanmış sebze tüketerek yemeklerden kaçınmaktan kaçının.