Lida Folyolu Kapsül

Lida Folyolu Kapsül

FOLYOLU LİDA

Folyolu Lida Hapı İçeriği Nedir?

Folyolu Lida zayıflama hapının içeriğinde sibutramin, turunç çiçeği özü, dut yaprağı ekstresi,sinameki özü, tıbbi nişasta ve mandalina özümaddeleri bulunmaktadır.

Folyolu Lida zayıflama hapını gebelik ihtimali bulunan ve emziren kişilerinkullanması sakıncalı bulunur. Bu kişiler tarafından kullanılması durumunda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bitkisel ürünlere veya maddelere karşı alerjik bünyeye sahip olan kişilerin de ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.

Folyolu Lida bitkisel bir zayıflama hapıdır. Bu sebeple ürünü mutlaka doğru kullanmak gerekir. Bu ürün eğer gereğinden fazla kullanılırsa bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu hapı kalp rahatsızlığı bulunan, yüksek tansiyon hastası olan, damar tıkanıklığı bulunan, böbrek hastasıolan, karaciğer hastası olan kişiler kullanmamak durumundadır. Mide rahatsızlığı olan kişilerinde bu bitkisel zayıflama hapını kullanmamaları tavsiye edilir. İlaç kullanmakta olan kişilerin Folyolu Lida ürününü kullanmaları sakıncalı görülmektedir. Bu ürünü 18 yaşından büyükolan kişiler ve 60 yaşından daha genç olan kişiler kullanabilmektedir.

Folyolu Lida Hapı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde 3 çeşit Lida hapı bulunmaktadır. Folyolu Lida bu 3 Lida hapından bir tanesidir. Lida ürününün diğer çeşitleri ise Lida Softjeld ve Lida Plus haplarıdır. Folyolu Lida ürünündeki kapsüller folyo içinde yer alır. Ürünün ismi de buradan gelmektedir. Ürünün kutu içerisinde 5 adet folyo bulunur. Her folyoda 6 kapsül vardır. Kutu içinde toplam 30 kapsül yer almaktadır.

Kısa süre içerisinde zayıflamaya olanak tanıyan Folyolu Lida ürününü bol su ile yemeklerden önce kullanmak gerekmektedir. Bu ürünün sindirim ve boşaltım sistemi üzerinde de etkileri bulunmaktadır. Bu sebeple ürünü kullanan kişiler bol su tüketmek durumundadır. Günde en az 2,5 litre su tüketilmesi gerekir. Bu zayıflama ürününü kullanan kişilerin öncelikle herhangi bir hastalığının bulunmaması gerekir. Daima tıbbi ilaç kullanan kişiler de bu hapı kullanmamalıdır.

Folyolu Lida hapını yemeklerden önceiçmek gerekir. Folyolu Lida günde yalnızca 2 kere kullanılmalıdır. Belirtilen miktardan fazla kullanılması durumunda çeşitli sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Folyolu Lida ürünü bol su ile kullanılması gereken bir haptır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.