Lida İle Bölgesel Zayıflama

Lida İle Bölgesel Zayıflama

Lida İle Bölgesel İncelme

Bazı aşırı kilolu insanlar bile yüksek seviyelerde kortizolden şikayetçidir. Kortizolün etkilerini en aza indirmek için bölgesel Lida diyet hapları kullanmanızı öneririz. Çünkü karın boşluğunda daha fazla kortizol reseptörü vardır. Karın yağları, “kötü” yağları arttırmak için insülin direnci. Kortizol, vücutta yeni geliştirilen yağ hücrelerini yaşam boyunca olgunlaştırır ve bu yağların Lida kapsülü ile ellerinize girmesini önler.

Bel ve Basen Bölgesi

Bir omentum, bağırsakları çevreleyen perdedir. Bu kalın perde karın kaslarının altında bulunur ve herkes buna sahiptir. Fakat sağlıklı olduğumuzda ince bir zar gibi görünür ve midemiz büyüdüğünde yastık olur. Bir omentum aslında bir organizma için bir enerji rezervidir. en azından bu kitabı okuyanların dünyasında. Bu bölge büyüdükçe, iç organlarımız, kalbimizden karaciğimize, böbreklerimize ve bağırsaklarımıza, bu yağın bir kısmını alır ve kan damarlarımız tıkanır, kolesterol, kan şekeri ve kan basıncı yükselir, safra taşı ve diyabet oluşur , Göbek yağından kurtulmanın, yani omentumu kırmanın yolu, temelde insülin direncini aşmak ve Lida‘nın desteğini almaktan geçer. Bu yağ seks hormonlarımızın işlevini önler, vücudumuza iltihaplanmaya neden olan kimyasallar gönderir ve tümöre neden olan maddeler üretir. Kısacası, şişmiş bir omentumun ne cinsel görünümü, ne de cinsel işlevi veya sağlığı vardır.

 Sarkmanın Nedenleri

Mide midesi (omentum) özellikle stresle artar ve bu bölgede stres hormonu reseptörleri vardır. Bel ölçümü, fiziksel stresin en iyi göstergesidir. Son yıllarda sıklıkla bahsedilen adrenal yorgunluk, stresli yaşamlarımızın sonucudur. Uykusuzluk, kilo alımı, depresyon, akne, saç dökülmesi, aşırı karbonhidrat alımı ve zayıf bir bağışıklık sistemi adrenal yorgunluğun belirtileridir. Bu yorgunluğu ve kilo alımını engellemek için Orjinal Lida Zayıflama Hapı tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.