Lida İle Kaç Kilo Verilir

Lida İle Kaç Kilo Verilir

LİDA İLE KAÇ KİLO VERİLİR

Bitkisel zayıflama ilaçlarından biri olan Lida hapı fazla kilo problemi olan insanlar tarafından oldukça rağbet gören bir üründür. Lida hapı bol su ile tüketildiği ve doğru şekilde kullanıldığı takdirde ayda 6 ila 12 kilo vermeyi sağlayan bitkisel bir zayıflama ürünüdür. Kilo verme her bünyede farklı olabilmektedir. Kişinin vermesi gereken kilo da her ay verilecek olan kiloya etki eden faktörlerden biridir. Kilo verme olayı kış mevsimlerinde daha zor olur. Bunun nedeni ise kış mevsimindeki soğuklar nedeniyle vücudun daha fazla yağ oranına ihtiyaç duymasıdır. Bu da vücudun yağ depo etmesine neden olur. Yaz mevsiminde ise havanın sıcak olması nedeniyle daha kolay kilo vermek mümkün olmaktadır. Çünkü vücut sıcak havalarda yağ depo etmeye ihtiyaç duymaz. Lida hapı da yaz mevsimlerinde 6 – 12 arası kilo vermeye olanak tanıyan bir üründür.

Lida Hapı

Lida hapı mutlaka tavsiye edildiği şekilde kullanılmalıdır. Her öğünden 20 dakika önce bol su ile alınmalıdır. Eğer kişide herhangi bir hastalık varsa, kişi hamileyse ya da 18 yaşın altındaysa Lida hapı kullanması tavsiye edilmez. İlaç kullanmakta olan kişilerin ve 4 – 5 kilodan daha az bir miktarda kilo vermesi gereken kişilerin de Lida hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Kronik bir hastalığı olan kişi Lida hapı kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışmalıdır. Lida hapı bitkisel bir ürün olmasına rağmen herkese önerilen bir ürün değildir. Bu nedenle doktorunuzu bu durumdan haberdar etmenizi tavsiye ederiz.

Lida Hapı Kullanırken

Lida hapı kullanırken sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturmaya da dikkat etmek gerekir. Bu şekilde daha etkili kilo vermek mümkün olacaktır. Lida hapı tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında kısa sürede fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu hapın kullanımı esnasında ait ihtiva eden içeceklerden uzak durmakta fayda vardır. Ağır ve yağlı gıdalar tüketmemeye de özen gösterilmelidir.

Lida İle Kaç Kilo Verilir” için 3 yorum

  1. esra caner Yanıtla

    yorumları ınceledim. kullanmakda tereddütte kaldım.bazı kişiler ağır yan etkiler gördüğünü söylüyor.ne yapmam lazım acaba

  2. berrin kıraç Yanıtla

    ürünü teslim aldım. lida plus olarak yolladılar. 5 gündür kullanıyorum şuan için iştahımı azalttı. kilo verimi henüz başlamadı ama iştahım azaldı ve bol su içiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.