Lida İle Yağ Yakımı

Lida Etkileri

VÜCUTTAKİ YAĞIN LİDA İLE YAKILMASI

Oksidatif stresin bir sonucu olarak, bağışıklık sistemi zayıflar ve tüm vücut her türlü hastalığa (özellikle kanser) duyarlı hale gelir. Bunlar aşırı kiloludur. Ancak, Lida hap ile bu durumu önleyebilirsiniz. Yüksek şeker seviyeleri ve zayıf kontrolü olan diyabet hastaları için geç ve zor tedavinin nedeni, zayıflamış bir bağışıklık sistemi ve vücutlarındaki hücrelerdir. Ek olarak, diyabet hastaları kapsül kullanamazlar.

 Sağlıklı Olmak

Sorunlu yaşamlar, mutsuz, agresif ve huysuz insanlar bağışıklık sisteminin zayıflığında meydana gelir. Bu, bazı insanların kabus gördüklerinde veya çok üzüldüklerinde soğuk ağza sahip olmasının sebebidir. Bir diyet sırasında bağışıklığı zayıflatmak için kullanabilirsiniz.

 

Peki, insan vücudundaki sağlıklı kan şekerinin değeri ne olmalıdır? 12 saatlik açlıktan sonra, açlık kan şekeri 100 mg / dl’nin altında ve herhangi bir yemekten 2 saat sonra, kan şekeri tokluk seviyesi 140 mg / dl’nin altında olmalıdır. Bu miktar kullanım sırasında değişebilir.

 Sağlığımız İçin Kilo Vermeliyiz

İnsülin ve leptin direnci devam ettiği sürece, sağlıklı bir şekilde kilo veremeyiz, çünkü yağlarımızı enerji veya yakıt olarak kullanamayız. Tüm organlarımızda ve çevresinde yağlar birikmeye devam eder. Yağ bacaklarda, kalçalarda, gıdıklamada, karaciğerde, kalpte, böbreklerde ve midede birikir. Her zamanki kurşun ile yağlardan kurtulun ve kilo almayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.