Lida İle Zayıflamanın Önündeki Engelleri Kaldırın

Lida İle Zayıflamanın Önündeki Engelleri Kaldırın

ZAYIFLAMANIN ÖNÜNDEKİ ENGELLER LİDA İLE KALKIYOR

Bugün ilk cevap kağıdınızı hazırlayacaksınız. Bu Lida zayıflama hapı, zihniyetinizi değiştirmek ve kilo vermenizi engelleyen tehdit edici düşüncelerinizi önlemek için çok önemli bir araçtır. Yanıt kartlarında kalıcı düşünceleriniz olduğunda, bunlara karşı koymak için yazdığınız önemli ifadeler vardır. Buna ek olarak, bu kartlar sizi her gün motive etme (diyetinizi çok yakından takip edebilmeniz), iyi yemek alışkanlığı yapma, açlıkla başa çıkma ve belirli gıdalar için özleminizi önleme işlevine sahiptir. duygusal tatmin için yiyin ve bir hata yaptığınızda programa dönmenize izin verin. Bu kartları hayatınızın geri kalanı boyunca kilo verene kadar her gün zaman zaman okuyacaksınız. Bu kartlar Lida diyet planının önemli bir parçasıdır. Muhtemelen hayatınızda böyle bir makale hazırlamamış ve okumamışsınızdır. Açlıkla ve belirli yiyecekleri yeme arzusuyla baş edemeyeceğinize şaşmamalı.

Kendinize Küçük Notlar Yapın

Bugün oluşturduğunuz kağıt en önemlisidir. Çünkü bu kartta kilo vermek istemenizin nedenlerini listelediniz. Şu anda, neden kilo vermek istediğinizi ve kilo vermenin faydalarını düşünmenizi ve bu düşünceleri aklınızda tutarak kağıda yazmanızı istiyorum. Bu yararlı yanıt kartını okumanızı istiyorum (ya da her gün bir karta sığma nedenlerinizi). Neden kilo vermek istediğimi her zaman hatırlıyorum. İnanmak zor olabilir, ancak etrafınızdaki yiyecekleri kendiniz çektiğinde gördüğünüzde, bu nedenleri unutabilirsiniz. Kararlarınızın sendelendiği ve topal düşüncelere kapıldığınızda çok zaman olabilir:

 

Diyete değer mi?

Bu yemeğe karşı koyamam.

Devam etmek istediğimi sanmıyorum.

Bu tür düşünceyi hatırlıyor musunuz? Böyle durumlarla karşılaşırsanız, bunun ne kadar ikna edici olduğunu bilirsiniz. Büyük olasılıkla, bu düşüncelere yenik düştüğünüzde ve Lida‘yı kullanmadığınızda, diyetinizden sapabilir, kilo vermeyi bırakabilir ve daha da kötüsü, kaybetmek için çok çalıştığınız kiloyu geri kazanabilirsiniz. Bu tehdit edici düşüncelere karşı sert mücadele etmelisiniz. Aksi takdirde, işler zorlaştığında, size daha önce olanları yeniden yaşayacak ve bildiğiniz eski yolu alacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.