Lida Kullanımı Vücut Şekline Göre Midir?

Lida Kullanımı Vücut Şekline Göre Midir?

VÜCUT TİPİNE GÖRE LİDA KULLANIMI

Doğu ve Batı’nın birleştiği dünyanın en büyük doktorlarından biri olan İbn Sina (Batılılar, bu yüzyılın sonunda Ortodoks tıbbının sonuna kadar Avisenna adını haklı olarak övdüler, bu da insanların sadece kesilip iyileştirilebileceğini garanti ediyor). Beslenme, vücudun yapısına benzer olması gereken besinlerin mizaçlarıdır ve bu nedenle değiştirmek için restore edilmesi gereken dokuların günlük aşınmasıdır. Kilo Lida kapsülleri ile yetersiz beslenmeye bağlı kilo kaybı önlenmelidir.

 

Aynı çalışmada İbn Sina büyümeyi “mekanla doğru ilişkide organların gelişimi” olarak nitelendirdi. Dünyada, her şeyin gözle görülür bir şekli ve miktarı vardır ve son olarak insanlar için boy ve kilo vardır. Beyninizdeki Lida ile zayıflamaya başlamalısınız.

 Lida İle Destek Almak

Temel amaç sağlıklı ve değerli bir seviyeye ulaşmak ve orada kalmaktır. Örneğin, bir kişi iki bacağa inerken 1.60 ila 1.95 metre boyundaysa, bu normal bir gösterge olarak kabul edilir. Yani, bir kişinin 2 metreden fazla boyası varsa, bu normal kabul edilmez. 1,5 metreden kısa olması da normal değildir. Düzenli kilo alma haplarından destek almalısınız.

 Lida Kilo Boy Oranı

Bir kişinin kilosu 10 kg’dan az veya bir metreden daha uzunsa, bu kişinin boy ve kilo oranının normal olduğunu söyleyebiliriz. Normal ölçümler elde etmek için kapsülü kullanmalısınız. Vücut kitle indeksi olarak adlandırılan bu oran aslında insanların vücutlarını değerlendirmelerinin normal bir ölçüsüdür. Bu orandan sapmalar ağırlık veya zayıflık olarak tanımlanır.Lida Zayıflama Hapını kullanırken bunları dikkate almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.