Lida Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

LİDA KULLANIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kullanıcılarımızın çoğu “Lida kullanırken beslenme alışkanlıklarınızı kısıtlamayın” Ne yenmemeli? Soruyu cevapladıktan sonra.

En büyük hata bugün kahvaltı yemem ve başvurmam demek! Lida kullanımı şimdiye kadar tartıştığımız tek şey, kahvaltı yemek dolu ve tatmin edici olmasıdır. Ama elbette, bizi bekleyenleri yemeyeceğiz!

Kahvaltı masanızı kurarken kullandığınız gıdalara dikkat edin …

Yağsız peynir seçimine sahip olmalısınız.

Zeytinleri abartmamalısın.

Beyaz ekmeğe en yakın lezzete ve en zayıf kokuya sahip kepekli ekmeği tercih edebilirsiniz.

Sosis, sosis vb. İle yumurta. Günde 1 sodada yumurta ve et takviyeleri kaynatmayı tercih ederseniz, kısa vadede mutlu olacaksınız.

Siyah çay içmek yerine, yeşil çayın tadı çok yakındır veya herhangi bir aktörden alabileceğiniz yeşil çay + senna karışımının tüketimi mükemmel sonuçlar verir.

Piyasada satılan markalardan bir çay türü seçebilir ve çay olarak kendinize güvenebilir ve o çayı içmeniz için kendinizi koşullandırabilirsiniz.

Lida Kullanırken Yemeklere Özen Göstermeliyiz

Öğle ve akşam yemeklerinde olabildiğince fazla yağdan kaçınmalısınız. Örneğin, yağsız haşlanmış patates salatası ile yapılan patates kızartması veya en azından yemek için yemiş haşlanmış patates ile süslenmiş haşlanmış yumurta yerine, çok fazla probleminiz yok.

Kavurma ve kavurma yerine pilav pirinci veya bezelye dolgusu ile pişirilmiş beyaz veya kırmızı eti tercih etmelisiniz.

Eğer dikkatli iseniz, “Bunu asla yemeyin!” Demeyin, Ve alternatifler önerin.

Unutma!

 

Lida ne kadar yiyecek yemeniz gerektiğini biliyor 🙂 Masanızda oturup bana fayda sağlayacak alternatifleri düşündüğünüzde, “kilo veremeyebilirsiniz.

 

Selamlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.