Lida Kullanırken Sigara İçmek

Lida Kullanırken Sigara İçmek

SIGARA İÇMEK ŞİŞMANLATIR

Senin için haberlerim var: sigara içmek seni şişmanlatır Ve yaş. Ve çirkin. Ve belki de yapabilir. Bu, dayanması zor bir güzellik modudur. Bunu gerçekten halletmek zorunda mıyız? Son kez, lütfen sigarayı bırakın. Bunun kilo vermenin sırrı olduğunu düşünmeyin, çünkü yıldız adayı kaldırımda bir kafede sürekli olarak sigara içiyor. Sigara içmek vücudunuzu birçok kirletici ile doldurur, aksine, kilo vermenize izin vermez. Sigaradan kaynaklanan zararı ortadan kaldıracak Lida tabletleri gibi mucizevi bir bitkisel ilaç yoktur. Kilo alırsanız, Lida deniz yosunu hapları sayesinde aşırı kilodan sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz, ancak sigara içmenin neden olduğu zararın vücuttan atılması o kadar kolay değildir. Bu meretta içmeyin …

 Hormonlara Etkisi

Hormonlarımızın tamamen çökmesinin son nedeni, aşırı kilolu olmaktan sıkça söz edilen ilk nedenlerden biri: Obeziteye neden olan çevre. ” Evet, şüphesiz bizi şişmanlamak ve dolu tutmak için bir komployla savaşıyoruz. Restoranın bazı bölümleri 1970’lerden bu yana% 500 arttı. Her birimiz ortalama olarak her yıl 10.5 kg şekerleme ve 133 litre gazlı içecek içiyoruz. Uzaktan kumandalar ekleyerek gitmenize gerek yok, 5 milyon televizyon kanalı, İnternet bağımlılığı, araba servisi, daha uzun iş araları, daha uzun çalışma haftaları, süper önlemler … Görüyorum ki uykuya dalmaya başlıyorsunuz. Onları duydunuz. Bunu biliyorsun.

 İştah Kesme

“Tuhaflığın bir kısmı” ve yemeğimizin yıllardır şişirildiği diğer tüm zor yolları duydunuz. Ancak bu “çok büyük” salgını, açgözlü iştahımızın zararsız bir belirtisi olarak görmemeliyiz. Kalorilerle bu tanışıklığın, daha önce ele aldığımız gibi şirket tarafından desteklenen bu son derece karlı endokrin yıkıcı unsurlarından herhangi biri kadar korkutucu ve korkunç olduğunu görmenizi istiyorum. Senden muazzam büyüklükte olan atıştırmalıklara bakmanı ve musluktan bir bardak östrojen yudumlaması gibi eksantrikliğin ötesine geçtiğini anlamanı istiyorum. Kendimizi bu devasa bölümlerin azaltılmasından mahrum bırakmadığımızı anlamak için, doğadaki toksik olduklarından emin olmalıyız, etrafımızdaki toksinler ile büyük kara deliği görmezden gelmeliyiz. Kilo almamak ve sağlıklı olmak için sigara içmemeliyiz. Şişmanlıkdan kurtulmak için Lida Zayıflama Hapı kullanmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.