Lida Kullanırken Yapılan Yanlışlar

lida

Lida Kullanım Hataları

Orjinal Lida‘nın yakın takipçilerimiz, Lida‘nın zayıflatıcı etkisini yavaşlatan unsurlar ve yapılan hatalar hakkında sizinle konuşmak istedik.

 

Ürünü kullanan ancak yapılan hatalar nedeniyle daha yavaş bir etki gören Lida sevenlerle yaptığımız geri bildirim ve değişim deneyimlerimiz sonucunda bu analizi hazırlayabildik.

 

Aşağıda, Lida‘nın faaliyetlerinin hızını ve süresini olumsuz etkileyen unsurları listeliyoruz;

 Lida Doğru Kullanımı

Su tüketimi önerilen oranın altında: Lida su ile çalışan ve su sayesinde yağ yakımı sağlayan bir üründür. Bu nedenle, su tüketimi genellikle önerilen günlük su alımından (2, 2.5 lita) daha düşükse, maruz kalma hızı azaltılabilir.

Sabah ve akşamları beslenme: kahvaltı ve akşam yemeği sırasında aşırı yağlı, tuzlu, baharatlı veya kafeinli yiyecekler yemek; Kızartma, fırınlama, tatlılar ve aşırı tuzlu yiyecekleri tüketmek, güçlü bir diyet takviyesi olmasına rağmen ürünün etkinliğini azaltabilir.

Bağırsak tembellik sorunu: Lida‘nın tüketim döneminde, bağırsak tembelliğinin bir sonucu olarak kabızlıktan muzdarip insanlar, zorunlu olduğunda, bitkisel veya ilaç desteği ile bu sorunun üstesinden gelmelidir. Kabızlık, Lida’nın gücüne müdahale eden ana sorunlardan biridir.

Lida Etkisini Arttırın

Aşırı hareketsizlik ve egzersiz eksikliği. Masaüstlerinde ve arabalarda çalışan insanların en büyük sorunu hareketsizlik ve yağ miktarında orantılı bir artış. Sizi zorlamamak için eğitim alarak bu sorunu önleyebilirsiniz. Günde 10 dakika alıp vücut hareketleri yapsanız bile, Lida‘nın etkisini önemli ölçüde artırabilirsiniz. Ürün termojenik özelliklere sahip olmasına rağmen, hareketsizlik bozunma süresini uzatacaktır.

Doğum oranını veya hormonal düzeni kontrol etmeye yardımcı olan ilaçlar: özellikle hormon sistemini doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen kortizon ilaçları içeren doğum kontrol ilaçları, Lida kullanımı kilo verme süresini uzatabilir. Artık genel olarak yüksek dozda ilaçlarla aynı zaman diliminde kullanılması önerilmez, çünkü Lida farklı bir süreyi hedefleyebilir veya sürekli ilaç kullanırsanız, egzersiz veya spor programları uygulayarak azaltma etkisini artırabilir.

Tüm bunlara ek olarak, bir ürünü yerken bir diyet veya hafif diyet programı kullanabilirsiniz, böylece doğru yiyecekleri yiyebilir, daha dengeli yiyebilir ve daha hızlı kilo verebilirsiniz.

 

Bunlar Lida doğru ile sağlıklı ve uygun kilo kaybının altın kurallarıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.