Lida Tropik İklimlerde Nasıl Etki Eder?

lida

TROPİK İKLİMLERDE BESLENME ŞEKİLLERİ

Kışa uygun bazı yiyeceklerin yanı sıra, sistemin yaz mevsiminde sıcaklık ve basınçtaki değişikliklere uyum sağlamasını kolaylaştıracak bazı farklı yiyecekler de vardır. Yanlış diyet planları insanların yaz aylarında bile çok fazla kilo almasına neden olabilir.

 

Sıcak hava kurumasına, sistemdeki nemin azalmasına ve kanın kararmasına neden olur. Bu nedenle, yüksek besinlerden oluşan bir diyete ek olarak, sağlığa yararlı olan su veya meyve suları sık sık içilmelidir.

 

Yaz aylarında vücut yağ oranında değişiklikler meydana gelir. Kışın kendini soğuktan korumak için, sistem aldığı yağları kalori olarak biriktirir. Yazın gelişiyle birlikte, sistem bu depolanan yağları otomatik olarak tüketir. Aksi takdirde, bu yağlar vücut kimyası üzerinde büyük bir yük haline gelir. Biriken yağların yakılması, sisteme büyük miktarda ısı vererek kurutmayı arttırır. Bu noktada, yağları eritirken vücuda zarar vermemek için mucizevi ilaçların nasıl kullanıldığını hatırlamak gerekir.Lida Zayıflama Hapı tam bu zamanda aklımıza gelmelidir.

 Metabolizma İçindeki Etkiler

Biriken yağların yanması, kandaki glikoz seviyesini arttırırken, yaz sıcağının ve sistemin içindeki sıcaklığın kombinasyonu, sistemi daha da kurutur ve kanın belirgin bir şekilde kararmasına neden olur. Hayati sıvı kararır ve hareketliliği azalır. Kalp aynı çaba ile çalışmaya devam etse bile, kan kalınlaştığı ve gerekli miktarda glikoz ve diğer maddelerin beyne ulaşamadığı için daha az kan pompalanır.

 

Bu nedenle, yaz başında uygulanan diyetteki su miktarını arttırırken, doğal şeker miktarını dengeli bir şekilde arttırmak gerekir.

 Meyve Ve Sebzelerin Besin Değerleri

Yaz kavun, karpuz, çilek, üzüm, böğürtlen, şeftali, kayısı, erik, ananas, portakal ve sindirimi kolay diğer tüm taze meyveler son derece uygundur. Karpuz ve kavun tamasik olmasına rağmen, genellikle satvik veya rajasic gıdalar olan meyveler yaşamak için gerekli besinlerin çoğunu içerir.

 

Mevsim meyveleri yiyerek beslenen bir kişinin başka bir şey yemesine gerek yoktur. Hızlı gibi uygulanabilir. Ancak ekstra yemek yiyorsanız ve kilo alıyorsanız, Lida kullanarak sağlığınızı yeniden kazanmanız önerilir.

 

Tüm yeşil yapraklı sebzeler iyidir ve buharlaşma nedeniyle kaybedilen tuzu vücuda geri verir. Özellikle hardal, ıspanak, şalgam ve pancar sapı çok faydalıdır. Su teresi, ister çiğ yenir, ister salatalara eklenir veya pişirilir.

 

Yeşillik ve meyvelere ek olarak, şalgam, turp çeşitleri, kabaklar, kabak ve salatalık beslenmenin temel öğeleri olabilir. Salatalık, limon suyu ve tuz ile pişirildiğinde veya serpilirken çok kullanışlıdır. Yoğurt yemek de iyidir. Çimlenme sırasında ısı kaybeden soya veya mercimek filizleri de yaz ayları için uygundur.

 

Nane sistemi ferahlatıcı bir besindir. Bir garnitür olarak ekleyebileceğiniz gibi, çay yapabilir veya su ile ezebilir ve sos olarak kullanabilirsiniz. Özellikle biraz tuz ve birkaç nar tohumu ile karıştırırsanız, lezzetli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.