Lida Üretim Aşaması

lida üretimi

LİDA NASIL ÜRETİLİYOR

Lida Dai Dai Mucizevi kapsül Hua Jiao Nang’ın imalatçısının, Kunming Dali’de Km-Lc laboratuvarlarının gözetimi altında yapıldığı bilinmektedir. Bu üretimin aşamaları hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz;

 

Lida‘daki çeşitli bitki özleri farklı yöntemlerle üretilir. Narenciye özleri özütleme ile çıkarılır ve diğer yaprak ve lif özleri buharla özütlenir. Bir kapsül 83 mg mg içerir. narenciye özü yaklaşık 5 kg. Size vitaminler, mineraller ve narenciye sağlayabilir.

 Lida Kapsül Yapımı

Bu özler, hammadde olan meyve ve yapraklardan ve daha sonra Mg’den elde edilir. Tam olarak karışık. Karıştırma işleminden sonra, 1.000 kutu yeterlilik seviyesiyle ayrılan ekstraktlar (30.000 kapsül içeriği), her bir partiye 30.000 kapsül doldurulacak şekilde ray üzerine yerleştirilir. Bu adımdan sonra, ekstraktlar kapsül boyunca kapsüllere verilir. Tüm bu işlemler KmDali’de dokunmadan otomatik olarak gerçekleştirilir. Lida kapsül üretilmiş olur.

 

Açık koyu yeşil görünen ve özü bir arada tutan bir kapsül kabuğu, 2009 ortalarında bitki bazlı “tamamen bitki bazlı hammaddeler” e dönüştü. Daha önce balık jelatinden (balık tozu) elde edilen bu hammadde, bitkisel kapsüllerin kullanılmasından hemen sonra güncellendi. Bazı kullanıcılarımız uy gibi problemlerle bizimle iletişime geçiyor. Kapsüllerimde işaret yok. ” Bunu özellikle açıklamak istedik;

 Lida Kapsül Yazıları

Bitkisel kapsüller yazdırılamaz. Tamamen bitkisel içeriklerden türetilebilecek gıda boyası ve baskı teknolojisi olmadığından, tamamen bitkisel sebze içeriği prensibini ihlal etmemek için bu kapsüllerin yapıldığı andan itibaren baskı iptal edildi. ”

 

Kapsüller çok dikkatli bir şekilde püskürtülür ve tam otomatik makinelerde tam olarak dokunulmaz. Blaster, Çin tıbbi kurumu tarafından verilen gıda temas sertifikası ile evcil hayvanlar için alüminyum ve plastik ile kaplanmış hammaddelerden oluşur.Kutu, özellikle KmDali için OpenWork teknolojisine sahip büyük bir matbaada basılmıştır. Özellikle, KmDali bu matbaaya büyük önem veriyor ve teknolojisini sürekli güncelliyor. Sahte ürünler ve üretimi önlemeye yönelik bu yatırımlar sayesinde orjinal lida ürünlerini sahte ürünlerden kolayca ayırabiliriz.

 

Sağlıklı kilo kaybı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.