Lida Ve Bağırsak Tembelliği

Lida Ve Bağırsak Tembelliği

Lida Ve Kabızlık

Lida diyet haplarını kullanarak fazlalıktan kurtulabilirsiniz. Lida kapsülünün şekli sayesinde, istenen ağırlığı hızla elde edersiniz. Ayrıca diyetinize de dikkat etmelisiniz. Ayrıca, göz kapaklarına peygamber çiçeği çayı veya gül suyuna batırılmış pamuk konulmalı ve göz kapakları 35 dakika kalmalıdır.

 

Gün boyunca yorgun olduğunuzda, bu ıslak pamuğu yatmadan önce koymalı ve 5 dakika sonra atmalı ve sonra katlamalısınız. Bazen gözler, çürükler veya göz altındaki şişlikler bazı rahatsızlıklara işaret edebilir.

 Egzersiz Ve Lida

Sağlıklı ve hızlı kilo vermek için egzersize yardımcı olabilirsiniz. Lida kapsülleri ile egzersiz yapmak hızlı ve kolay bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır. Böylece fazlalığınızdan kurtulacaksınız. Kısa sürede istediğiniz ağırlığa ulaşacaksınız.

 Gözlerdeki Halkalar

Mor halkalar kardiyovasküler bozukluklardan kaynaklanır, mor halkalar cinsel bir bozukluktur (örneğin, bu renkli halka adet günlerinde ortaya çıkar). Gözün alt veya üst göz kapaklarının şişmesi karaciğer veya böbrek hastalığından kaynaklanabilir. Ek olarak, aşırı cinsel temas, aşırı vücut yorgunluğu, şiddetli üzüntü, göz altı vakalarında zayıf uyku oluşabilir. Not: bu halkalar varsa, bir doktora danışın.

 

Gözlerdeki halkalar, şişme ve kızarıklık için; gözün altında bir halka oluştuğunda; Makyajdan önce, gözler koyu ve ılık çay ile yıkanmalı ve daha sonra bu halkaları gizleyen makyaj yapılmalıdır. Sabahları, gözler şiştiğinde, gözler önce peygamber çiçeği çayı ile dökülür, daha sonra soğuk su ile yıkanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.