Lida Zayıflama Hapı Fiyatı

orjinal lida

Lida zayıflama hapı fiyatı ne kadar?

Lida zayıflama hapı uzun yıllardır ülkemizde ve dünya genelinde satışı yapılıyor. Farklı web sitelerinde ve sosyal platformlarda fiyat değişkenliği yer alıyor. Şuan ki orjinal ürün satış fiyatı 150-180 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatın altında satışı yapılan ürünlerin sahte olma olasılığı oldukça yüksektir.

Çoklu alımlarda fiyat düşer mi?

Evet çoklu alımlarda cüzi bir miktar indirim yapılabilmektedir. Çünkü kargo bedeli ve tek siparişlerde oluşan masraflar düşecektir. Bu nedenle 2 kutu ve 3 kutu gibi alımlarda adet bazında fiyat değişkenlikleri olabilir.

Kapıda ödeme sisteminde fiyat değişir mi?

Web sitemiz üzerinden konuşursak eğer kapıda ödemeli fiyatlarda değişiklik olmamaktadır. Sitemizde yer alan fiyatlar kargo dahil fiyatlardır. Kapıda ödeme yada havale gibi durumlarda ücretlerde her hangi bir değişlik olmaz. Sitemizde bahsettiğimiz fiyat haricinde sizden kargo bedeli yada kapıda ödeme bedeli talep edilmemektedir.

Daha ucuza satış yapan noktalar var?

Sitemizde ki fiyatlar en uygun “Orjinal Lida” fiyatlarıdır. Bu fiyatlar altında satış yapan sitelerin sahte ürün sattığı aşikâr olup, sahte lida satışı yaptıkları gerçektir. Şuan da trendyol vb. platformlarda ürünlerin 50-60 TL gibi fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. Bunlar tamamen merdiven altı üretimler olup insan sağlığına zararlıdır. Sağlığınız için orjinal hologramlı ve seri numaralı ürünleri tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.