Lida Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları Kadınlar Klübü

lida kadımlar klübü

Lida Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları Kadınlar Klübü

lida kadımlar klübü

Lidayı iki yıl önce kullandım. Onun kadar zayıflatanını, iştah kesenini görmedim.3 ayda 26 kg verdim.Yani 52 bedenden 44 bedene düştüm. Enerji müthiş 10 saatte yaptığım ev işini 1 saatte bitiriyorsun Hayatım boyunca bu kadar enerjik ve hareketli olmamıştım. Evimiz 8 katta merdivenleri koşarak çıkıyordum o enerji nereden geliyordu 2 saatlik uyku ile zımba gibi ayakta idim. İştah 0 dı. Sadece su içiyordum. Yemek yemeyi canım hiç istemiyordu.Yaşım47 Ha birde selülitlerim yok oldu.

Lida zayıflama hapı bir çok platformda olduğu gibi kadınlar klübü kullanıcıları tarafından da oldukça güzel yorumlar aldı. kadınlar klübü lida yorumlarını sizlerle paylaşarak bilgi edinmenizi sağlamak istedik.

Ben memnun kalmıştım bende sinirlilikten başka bir şey yapmadı. Kalpten hergün bir sürü insan ölüyor, Kuşhanın kliniğinde dahil 20 sindeki gençlerde onlarda mı lida kullandı. Acaba b12 vitamin hapıyla kullansam sinirli olmamı engellermi. Bu yıl rx1,elmakrom,slimex,one a day smart kullandım.1 kg veremedim Olan parama oldu. İçimde şüphe var. Lida kasıtlımı karalandı. Doktorların verdikleri ilaçlar çok mu iyi.10 yıl önce doktorun biri isomerid verdi. Zayıflıyordum, fakat unutkanlık başlayınca kendim 15.gündebıraktım.2 yıl sonra tüm dünyada beyinde tahribat yaptığı gerekçesiyle toplatıldı.5 Hacettepenin verdiği reductili 6kg vermeme rağmen böbreklerimde taş düşürmem nedeniyle bıraktım. Sibutramin reductilde var.Lidayı kullanırken niye böbreklerim ağrımadı.

Zayıflama ilaçları ise yarıyor gözümün önünde yiyerek zayıflayanlara şahidim %100
İlacın özelliği zaten yemek yenmesi gerekiyor
Fakat kullanan arkadaşlar yada kullanacak kişiler bol su içmediğiniz sürece hiçbir ise yaramaz
Ancak metabolizmayı tembelleştirip bozduğundan ileriki zamanlarda ilaçsız zayıflamanız imkansızlaşır
Ayrıca diğer organlarada çok fazla zararı var sağlığı bozuyor
Spor rejim ve doğal yöntemlerden vazgeçmeyin derim kabul edip isteyenlere
İlaç ismi yazmak yasak mı yazamadım

ve lida ile ilgili bir çok yorum yapılmaktadır. Genel olarak lida fiyatının cazip olması ve etkisinden dolayı tercih edilen ve popülerliğini koruyan bir ürün. Lida ile aklınıza takılan her hangi bir soru olursa eğer bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Lida Zayıflama Hapı Kullanıcı Yorumları Kadınlar Klübü” için 9 yorum

 1. Gülnur Demirova Yanıtla

  3 haftadır kullanıyorum istediğim kiloya ulaştım sayılır. 5 kilo vermek istiyordum verdim. ama sanki son hafta etkisi bitti gibi. ağız kuruluğu çok az yaşıyorum neden ki

 2. Beyhan kalır Yanıtla

  ben nereden baksanız 6-7 yıl önce kullanmıştım. iyiydi gayet etkisi. Ama son zamanlada sahteside arttı. bu site güvenilir mi?

 3. Oruç demir Yanıtla

  az önce folyolu lidanın siparişini verdim 🙂 heyecanla bekliyorum

 4. Sultan giner Yanıtla

  Annem çok iyi kilo verdi lida ile.bende sipariş verdim gelişmeleri paylaşırım sizinle

 5. Suzan suz Yanıtla

  sipariş vermiştim yanında tef çayı da göndermişler teşekkür ederim. güvenle sipariş verebilirsiniz arkadaşlar

 6. Kübra eğiritaş Yanıtla

  benim bugün 2.haftam ve 4 kilo verdim. çok sıkı diyet yapmıyorum ama sanki lida sizi diyete zorluyor kullanınca. Normalde çikolatayı çok tüketirim ama lida kullanınca bırak çikolatayı sigarayı vbile azalttım 😀

 7. Sebda ergül Yanıtla

  merhaba benim bugün 2.hafta oldu. 4 kilo verdim ay sonuna inşallah 1 kutu yetecek gibi. annem içinde sipariş verdim

 8. Ümran Çetin Yanıtla

  Ben 4 yıl önce kullandım ve iyi kilo vermiştim. bir kaç ay önce başka bir siteden aldım sıfır etki. Şimdi buradan aldım 1 hafta oldu ve aynı 4 yıl önce ki etkileri yaşıyorum ağız kuruluğu olsun tokluk hissi olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.