Orjinal Lida Dikkat Eksikliğini Önler

Orjinal Lida Dikkat Eksikliğini Önler

KİLOLARINIZ DİKKAT EKSİKLİĞİNE NEDEN OLABİLİR

Dikkat eksikliği bozukluğunun birçok farklı nedeni vardır. Kan grubu ilişkileri hakkında bir sonuç çıkarmak için daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Dikkat edilmesi gereken diğer nedenler kilo alımı olabilir ve bu aşırı kilo Lida kapsülleri ile verilmelidir. Kan gruplarının çevresel koşullara farklı tepki gösterdiği bilgimizle başlayabiliriz; Örneğin, 35 yıllık kariyeri boyunca, aşırı kilolu çocuklara, potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için egzersiz fırsatları verildiğinde daha mutlu, daha sağlıklı ve daha enerjik olduğunu fark etti.

Yapılması Gerekenler

Dikkat eksikliği bozukluğu olan aşırı kilolu bir çocuk mümkün olduğunca fazla egzersiz yapmaya teşvik edilmelidir. Bunlar jimnastik ve takım oyunları için ek masalar olabilir. Obez çocuklar ise, duygusal ve dokunsal yeteneklerini geliştirecek heykel veya sanatla derin nefes alma gibi gevşeme egzersizlerinden faydalanıyor gibi görünüyor. Aşırı kilolu çocuklar yüzme ve jimnastik kullanabilir.

 Yapılan Araştırmalar

Bazı araştırmacılar bu sorunun şeker metabolizmasındaki dengesizlikten veya kimyasal gıda katkı maddelerine karşı bir alerjiden kaynaklandığını öne sürüyor. Her ne kadar yiyeceklerini yedikleriyle ilgili olabileceklerini önermek için yiyeceklerini seçerken son derece dikkatli olmalarına rağmen, henüz gerçek bir sonuca varılmamıştır. Hafifçe anemik olan aşırı kilolu bir çocuğa götürüldü. Ona yüksek proteinli bir diyet, B12 ve folik asit verdim, anemi gitti. Ancak annesi, aneminin yanı sıra çocuğun dikkatinde de bir iyileşme gördüğünü söyledi. Bundan sonra, bu vitamin takviyelerini dikkat çekmeyen birçok obez çocuğa tavsiye ettim. Çocuğunuzun yeterince ilgisi yoksa, bir beslenme uzmanıyla kan grubuna B12 ve folik asit takviyeleri ekleme hakkında konuşun. Folik Asit ve Lida desteği kilo sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.