Orjinal Lida İle Kilo Verme Grafiği

Orjinal Lida İle Kilo Verme Grafiği

KİLO VERME GRAFİĞİ

Bugün bir kilo kaybı diyagramı hazırlayacaksınız. Bu, Lida kapsülü ile kilonuzu görselleştirmenizi sağlar. Her gün tartsanız bile kilonuzu haftada bir kez hesaplayın. Her zaman haftanın aynı gününde tartın ve sonuçları hem tabloya hem de diyet defterine kaydedin. Zamanla, Terri gibi bir grafik derleyeceksiniz. Gördüğünüz grafiği diyet kitabınızın bir sonraki sayfasına çizebilir, bir kopyasını yapıştırabilir veya grafik kağıdı kullanabilirsiniz. Beş kilodan fazla kaybettiyseniz veya Lida ile 10 haftadan fazla kalıyorsanız, yeni bir masa çizebilirsiniz. Bu grafikler tüm etkinliği görmeyi kolaylaştırır. Belirli bir günde verdiğiniz az miktarda kiloya odaklanmak yerine toplam kilonuzu görmenizi sağlar. kazandığınız veya kazandığınız ağırlığa odaklanırsınız. Gördüğünüz gibi, ilk hafta için önünüze bir nokta koydum. Oradan ağırlık değişimleri ile uğraşmak mümkündür.

Bilinmesi Gerekenler

Bilmelisiniz: hiç kimse her hafta aynı miktarda kilo vermeye devam etmez. Hemen hemen tüm diyetisyenler Terri gibidir. Başlangıçta çok hızlı kilo vermelerine rağmen hız kaybederler. Tüm diyetisyenler bazen mevcut ağırlıklarında kalır veya biraz iyileşir. Tipik bir kilo kaybı grafiği, düz bir çizgiden ziyade kesik çizgilerin aşağı gittiğini gösterir. Kendinize inanın. Tüm bunlara baktığınızda, kilo kaybedersiniz, ancak her hafta düzenli olarak kilo vermek imkansızdır. Lida hapları ile diyet yapan birçok insan, çok fazla arzu yiyerek, sadece grafikte düz bir çizgi çizmek istedikleri için bana can sıkıcı olduklarını söylediler.

Kilo Verme Danışmanı Lida

Bir şekilde kilo aldıysanız, kendinize sorun: aynı durumda bir arkadaşınıza ne söylerdim: daha az sevdim mi? Daha az değerli, kötü ya da yetersiz olduğunu düşünür müydüm? Kilonuzun kim olduğunuzu değiştirmediğini unutmayın. Her hafta kilo vermem gerektiğini nereden söyleyebilirim? Birçok insan kilo kaybeder, belirli bir noktaya ulaştığında durur, biraz daha fazla kilo kaybeder ve geri dönebilir, yeni bir noktaya gelebilir vb. Neden onlardan farklı olmalıyım? Diyetetik danışmanımla ne konuşmalıyım? Kilo alımımın belirli bir nedeni olup olmadığını öğrenmek için danışmanımın yardımına ihtiyacım var mı? Sadece Lida Zayıflama Hapı ihtiyacınızı görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.