Zayıflama Hapları

Zayıflama Hapları

ZAYIFLAMA HAPLARI İSİMLERİ

Piyasada çeşitli zayıflama hapları ya da zayıflama kapsülleri bulunmaktadır. Bu bitkisel ürünlerin içeriğindeki maddeleri inceleyerek sizin için uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken eğer bir alerjiniz ya da sağlık sorununuz varsa doktora danışmaktır. Doktor onayından sonra Lida Plus gibi zayıflama etkisi yaratan bitkisel içerikli bir kapsül tercih edebilirsiniz. Lida Plus zayıflama ürününü tercih etmeden önce kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Piyasadaki Zayıflama Hapları

  • BİBER HAPI zayıflama hapı: Bu zayıflama ürününün içerisinde zencefil kökü, L – Carnitine, yeşil çay, karahindiba yaprağı, krom, asai meyvesi bulunmaktadır.
  • FX15 zayıflama hapı: İçerisinde deniz yosunu, güvem meyvesi, sinameki bitkisi, sinameki meyvesi, kırmızı mantar, nilüfer çiçeği, dut yaprağı, yasemin çiçeği, selam otu ve mahlep bulunmaktadır.
  • Red pepper (kırmızı biber) zayıflama hapı: Ürünün içeriğinde funda yaprağı, mate yaprağı, guarana, arkopharma, L – Carnitine kırmızı biber bulunmaktadır.
  • LİDA PLUS zayıflama ürünü: Bu zayıflama ürününün içeriğinde papaya, atın çilek ve ahududu bulunmaktadır.
  • RX1 zayıflama hapı: Zayıflama hapının içerisinde cola vera, paulina cupana, fucoxanthin aminoasit ve niasin bulunmaktadır.
  • LW6090 zayıflama damlası: HCG zayıflama damlası ürün içeriğinde b12 vitamini, B6 vitamini, L – Carnitine, Ornithine ve su bulunmaktadır.
  • Lida zayıflama hapı: Ürün içeriğinde turunç çiçeği ekstresi, cassia meyve ekstresi, mandalina meyve ekstresi, dut yaprağı ekstresi ve tıbbi nişasta bulunmaktadır.

Lida Plus

Yukarıda yer alan zayıflama ürünleri içerisinde bulunan Lida Plus zayıflama hapı günde bir defa tüketilmelidir. Lida Plus zayıflama hapını kullanabilmek için belirli yaş sınırları (18 – 60) içerisinde olduğunuzdan emin olun. Bol su ile alınması gereken Lida Plus zayıflama hapı sporla desteklendiği takdirde daha etkili olacaktır. Bunun yanı sıra Lida Plus zayıflama hapını kullanırken dikkatli beslenmeye ve sağlıklı besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. Lida Plus zayıflama hapı aşırı kilo problemi olan insanlar için üretilmiş bitkisel içerikli bir kapsüldür. Bu nedenle 4 – 5 kilo gibi aşırı kilo problemi olmayan kişilerin Lida Plus zayıflama hapını kullanmaları tavsiye edilmez. Lida Plus zayıflama hapı iki bardak su ile alınmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.