Zayıflamanın Dışında Lida Nasıl Bir Etki Eder

LİDA NIN ZAYIFLAMA HARİCİ ETKİLERİ

Bu yazıda, zayıflatıcı etkiye ek olarak, Lida‘nın etkilerini sizinle paylaşmak istiyoruz. Bu durumda, her şeyden önce, Lida’da bulunan bitki özlerinden bahsetmeliyiz! Hepimiz Lida’nın Portakal çiçeği içerdiğini biliyoruz. Ayrıca mandalina, toukbako, cassia ve dut yapraklarının bir özünü içerdiği bilinmektedir.

 

Şimdiye kadar, kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlerle zayıfladıkları açıktı. Ama ilginç ve şaşırtıcı değerlendirmeleri vardı.

 Ağrı Giderme

Örneğin, bu garip migren hakkında birkaç makaleden bahsettik! Migren hastası, inatla migren hastası kişiler için tavsiye edilmeyen Lida‘yı kullandı ve baş ağrısından kurtulduğunu söyledi.

 

Kullanıcılarımızın geri bildirimleri doğrultusunda topladığımız diğer ilginç etkiler:

 

Lida‘nın cilt kollajeninin yapısını geliştirdiği, böylece kullanım sırasında cilt gerginliği ve genel iyileşme sağladığı kaydedildi. Ayrıca, daha önce bu şikayetin azaldığını veya kaybolduğunu bildiren kişilerde sivilce, kızarıklık ve kızarıklık.

Ürün, aşırı uyku veya zayıf uykuyu önlemek için sıklıkla bildirilen hoş bir özelliktir. Bunun ana nedeni, yorgunluğu gidermek için özel olarak karıştırılmış bir Lida özütüdür.

Selülit veya lokal sarkma oluşumunu önlemek, Lida‘nın aşırı yağ ve yağ birikimini doğrudan hedeflediğinin kanıtıdır. Bu, birçok kullanıcı tarafından sevinçle ifade edilir.

Enerji Vermesi

Bir refah duygusu sağlayan Lida’nın en yaygın özelliği, yağ yakmanın neden olduğu enerji kaybına toleranstır. Ancak hiperaktif günlerle ilgili çok az duyuru vardı!

Sonuç olarak, hemen hemen tüm gıda katkı maddeleri gibi, Lida‘da bulunan bitki özleri sadece çalışmakla kalmaz, aynı zamanda birçok şey yapar. Çelişkili durumları görebilirsiniz, örneğin, sağlıklı bir yaşam sürmek ve yorgunluk ve yorgunluktan kurtulmak için ginseng kullanmaya başlayanlar. Nedeni araştırdığımızda, ginseng inanılmaz bir metabolik düzenleyici etkiye sahiptir! Ginseng’i başlatan kişi aslında çok rahatsız ve harap bir uyku durumundadır ve Ginseng onu uyumaya ihtiyaç duyduğu için uyutmuştur.Bu Lida için de geçerlidir. Portakal birçok kozmetik üründe kullanılır, bu nedenle kilo vermekle aynı zamanda da süslenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.